Szybka zmiana pokoju maluchów w pokój dwóch chłopców. Naklejki z Aliexpress.

Dziś bardzo krótki wpis na temat pokoju moich synków, którzy mają już jasno określone swoje zainteresowania (przynajmniej na tym etapie ich rozwoju). Ich ulubione zabawki to traktory, przyczepy i maszyny budowlane z naciskiem na koparki. Wcześniej mieli urządzony pokój w sposób neutralny. Przygotowałam go w momencie, gdy nie wiedziałam jeszcze czy kolejne dziecko będzie chłopcem, czy dziewczynką. Naklejki, które widzicie kupiłam na Aliexpress i początkowo były naklejone na ścianie, ale po zakupie mebli doszłam do wniosku, że będzie lepiej przykleić je właśnie na nie.
naklejki z Aliexpress

Naklejki z maszynami budowlanymi z Aliexpress


Tym razem postanowiłam poszukać naklejek z maszynami budowlanymi i traktorami. Wybrałam  2 rodzaje widoczne poniżej (pod zdjęciami umieszczone są linki do tych naklejek, gdybyście chcieli kupić takie same).

Maszyny budowlane
Maszyny budowlane kolorowe
Po przyklejeniu meble prezentują się tak, jak na zdjęciu poniżej. Nie rozczulałam się za bardzo z równym rozmieszczeniem poszczególnych elementów, raczej poszłam na żywioł, ale efekt mi się podoba. Chłopcy są bardzo zadowoleni, ja również, bo w bardzo prosty sposób mogłam spełnić ich marzenie.

I jak Wam się podoba? Prawda, że szybko i prosto, a w dodatku efekt nie jest zły.

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

Instagram